" Wynajem dźwigów Wolin, dźwigi Wolin | LOG-TRANS

Dźwigi Wolin – wynajem

- OFERTA WYNAJMU DŹWIGÓW Z OPERATOREM -

LIEBHERR LTM 1055

55

ton udźwigu

*wynajem z operatorem

CENNIK

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

+48 693 707 606

biuro@log-trans.pl

Tabela udźwigu

Parametry podstawowe

Maksymalny udźwig: 55 ton
Maksymalna wysokość robocza: 40 +16 m
Liczba osi: 3
Napęd: 6x6x6
Masa własna:

Pobierz pełną specyfikację

DEMAG AC205

80

ton udźwigu

*wynajem z operatorem

CENNIK

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

+48 693 707 606

biuro@log-trans.pl

Tabela udźwigu

Parametry podstawowe

Maksymalny udźwig: 80 ton
Maksymalna wysokość robocza: 50 + 9 m
Liczba osi: 4
Napęd: 8x8x8x8
Masa własna: 48 ton

 

Pobierz pełną specyfikację

Pobierz specyfikację

AC205

Wznoszenie hal i budynków przemysłowych
Przenoszenie kontenerów
załadunki_i_rozładunki2
Prace ogólno-budowlane
Wodowanie łodzi i jachtów
Montaże i demontaże
Załadunki i rozładunki

Obszary gospodarcze, które obsługujemy:

KLIENCI O NAS

Najwyższa jakość usługi
Terminowość wykonania zlecenia
Profesjonalne podejście i fachowe doradztwo
9

lat na rynku

27

lat doświadczenia

Wynajem dźwigów Wolin

Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe na terenie wyspy Wolin. Nasza firma specjalizuje się w wynajmie dźwigów samojezdnych z udźwigiem 55-80 ton oraz podnośników koszowych. Szeroka flota sprzętu, spełniającego wszelkie normy bezpieczeństwa, pozwala dobrać go do każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Do najczęstszych zadań dźwigów należy wznoszenie magazynów lub budynków przemysłowych, inne prace ogólnobudowlane, a także przenoszenie, załadunek i rozładunek kontenerów. Z racji tego, że naszą działalność prowadzimy głównie na wyspie Wolin, często pomagamy także w wodowaniu jachtów oraz łodzi. Współpracujemy zarówno z indywidualnymi klientami, jak i różnej wielkości firmami, działającymi w branży budowlanej, energetycznej, telekomunikacyjnej, przemysłowej lub transportowej. Gwarantujemy, że nasze dźwigi umożliwią szybkie, skuteczne i bezproblemowe wykonanie każdego rodzaju prac. Dzięki dodatkowemu osprzętowi można je wykorzystać do bardzo zróżnicowanych zleceń.

Wynajem dźwigów z operatorem

CZYTAJ WIĘCEJ

W zakres naszych usług wchodzi profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego dźwigu. Dzięki poradzie fachowca z pewnością wybiorą Państwo sprzęt najbardziej nadający się do przeprowadzenia określonych zadań. W naszej flocie znajdują się pojazdy przystosowane do wykonywania prac przy zróżnicowanym ciężarze i zasięgu, dzięki czemu możemy zapewnić sprzęt o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Oprócz samych maszyn i osprzętu oferujemy także doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych operatorów dźwigów. Do korzystania z takich urządzeń niezbędne są specjalne uprawnienia, dlatego właśnie proponujemy wynajem z pełną obsługą.

Jeśli potrzebne są Państwu dźwigi Wolin to miasto, w którym prowadzimy wynajem takich maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, zamieszczoną na stronie internetowej. W przypadku związanych z tematem pytań lub w celu omówienia szczegółów zlecenia, proszę skorzystać z formularza kontaktowego, napisać do nas maila lub zadzwonić pod podany numer telefonu.