Usługi dźwigowe Szczecin zachodniopomorskie

Wynajem żurawie samojezdne Szczecin zachodniopomorskie

dźwigi Szczecin

żurawie samojezdne Szczecin

Wynajem dźwigów Szczecin i okoliczne miejscowości

Przenoszenie konstrukcji o sporych rozmiarach i ciężarze może być wymagającym przedsięwzięciem z punktu widzenia logistyki.

Oferujemy duży wybór różnorodnych maszyn, które mogą Państwo wykorzystać do realizacji zadań na budowie lub w przemyśle. W zależności od ciężaru i poziomu komplikacji transportu można wynająć odpowiednią maszynę. W naszej ofercie znajdują się dźwigi samojezdne o udźwigu od 30 do 80 ton. Największy sprzęt ma zasięg przekraczający 60 metrów, co umożliwia przenoszenie ciężaru nawet w bardzo trudnych warunkach. 

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko wynajem maszyn, ale również usługi dźwigowe w Szczecinie. Wybierają Państwo miejsce, do którego mamy dostarczyć maszynę, a my zajmiemy się resztą. Większość dźwigów to urządzenia samojezdne, którymi możemy dotrzeć w wybrane miejsce. W razie potrzeby dysponujemy wykwalifikowaną kadrą operatorów, którzy mogą przeprowadzić niezbędne prace. Po zakończonym zadaniu pracownicy naszej firmy zabiorą sprzęt ze sobą, co oszczędzi Państwu problemów. 

Usługi dźwigowe Szczecin

Szczecin jest miastem ze sporym portem morskim – właśnie branża stoczniowa, żeglugowa czy rybacka może potrzebować wydajnych maszyn tego typu. Wodowanie jednostek pływających czy wyciąganie ich z akwenów do prac konserwatorskich będzie znacznie łatwiejsze z użyciem dźwigu. Dźwig w Szczecinie może przydać się także do prac związanych z rozładunkiem towarów transportowanych drogą morską.

Budownictwo mieszkaniowe, drogowe czy przemysłowe to kolejne dziedziny, w których przydadzą się dźwig Szczecin należy do miast dynamicznie rozwijających się, dlatego  stale trwają tu prace budowlane. Maszyny mogą być przydatne na placu budowy podczas przenoszenia ciężkich prefabrykatów. Z usług dźwigowych w Szczecinie korzystają przedsiębiorstwa wznoszące hale magazynowe czy obiekty handlowe. Szczególnie transport i układanie prefabrykatów wymaga solidnego urządzenia o sporym wysięgu.

Zastosowania dźwigów może wymagać wznoszenie wszelkich konstrukcji inżynierskich, a także przy montażu wysokich słupów i masztów telekomunikacyjnych. Jeśli zamierzają Państwo rozebrać lub przebudować konstrukcję budowlaną to z pewnością zainteresują Was nasze usługi i wynajem dźwigów w Szczecinie.