" Usługi dźwigowe Szczecin | Log-trans

USŁUGI DŹWIGOWE SZCZECIN

DŹWIGI SZCZECIN – WYNAJEM

Firma LOG-TRANS Wolin świadczy usługi dźwigowe na terenie miasta Szczecin oraz w pobliskich miejscowościach. W naszej ofercie posiadamy wynajem dźwigów o następującym udźwigu:

  • 30 ton z operatorem
  • 35 ton z operatorem
  • 50 ton z operatorem
  • 55 ton z operatorem
  • 80 ton z operatorem

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty dostępnych dźwigów, aby dopasować sprzęt do Państwa oczekiwań.

Przenoszenie konstrukcji o sporych rozmiarach i ciężarze może być wymagającym przedsięwzięciem z punktu widzenia logistyki.

Oferujemy duży wybór różnorodnych maszyn, które mogą Państwo wykorzystać do realizacji zadań na budowie lub w przemyśle. W zależności od ciężaru i poziomu komplikacji transportu można wynająć odpowiednią maszynę. W naszej ofercie znajdują się dźwigi samojezdne o udźwigu od 55 do 80 ton. Największy sprzęt ma zasięg przekraczający 60 metrów, co umożliwia przenoszenie ciężaru nawet w bardzo trudnych warunkach.

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko wynajem maszyn, ale również usługi dźwigowe w Szczecinie. Wybierają Państwo miejsce, do którego mamy dostarczyć maszynę, a my zajmiemy się resztą. Większość dźwigów to urządzenia samojezdne, którymi możemy dotrzeć w wybrane miejsce. W razie potrzeby dysponujemy wykwalifikowaną kadrą operatorów, którzy mogą przeprowadzić niezbędne prace. Po zakończonym zadaniu pracownicy naszej firmy zabiorą sprzęt ze sobą, co oszczędzi Państwu problemów.

Usługi dźwigowe Szczecin – komu mogą być potrzebne?

Szczecin jest miastem ze sporym portem morskim – właśnie branża stoczniowa, żeglugowa czy rybacka może potrzebować wydajnych maszyn tego typu. Wodowanie jednostek pływających czy wyciąganie ich z akwenów do prac konserwatorskich będzie znacznie łatwiejsze z użyciem dźwigu. Dźwig w Szczecinie może przydać się także do prac związanych z rozładunkiem towarów transportowanych drogą morską.

Budownictwo mieszkaniowe, drogowe czy przemysłowe to kolejne dziedziny, w których przydadzą się dźwigi. Szczecin należy do miast dynamicznie rozwijających się, dlatego stale trwają tu prace budowlane. Maszyny mogą być przydatne na placu budowy podczas przenoszenia ciężkich prefabrykatów. Z usług dźwigowych w Szczecinie korzystają przedsiębiorstwa wznoszące hale magazynowe czy obiekty handlowe. Szczególnie transport i układanie prefabrykatów wymaga solidnego urządzenia o sporym wysięgu.

Zastosowania dźwigów może wymagać wznoszenie wszelkich konstrukcji inżynierskich, a także przy montażu wysokich słupów i masztów telekomunikacyjnych. Jeśli zamierzają Państwo rozebrać lub przebudować konstrukcję budowlaną to z pewnością zainteresują Was nasze usługi i wynajem dźwigów w Szczecinie.

Kliknij, aby zamówić

|